شرکت طراحی دکوراسیون اُرسی بیش از 10 سال است که در زمینه ساخت و طراحی کابینت کلاسیک رومی در منطقه الهیه و دیگر نقاط شمال تهران فعالیت دارد و سعی در ارتقا و بهبود کیفت خدمات خود داشته و دارد. در ادامه نمونه کارهای پروژه کابینت کلاسیک الهیه را مشاهده خواهید کرد و سعی می کنیم در مورد جزئیات کار بیشتر توضیح دهیم تا کاملا بصورت عینی در مورد اجرا و نصب کابینت اشراف پیدا کنید.

شرکت های فعال در زمینه تولید کابینت کلاسیک الهیه

مهم ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید کابینت کلاسیک در الهیه عبارتند از : ست ، مهراز ، انزو ، فیوره ، بهسازان و . که هر یک از آنها به تنهایی بیش از 15 پروژه کابینت کلاسیک در الهیه اجرا کرده اند و جزو شرکت های صاحب سبک در زمینه تولید کابینت آشپزخانه کلاسیک می باشند.

گروه معماری و دکوراسیون اُرسی با تکیه بر نجاران ماهر و الگو برداری از شرکت های برند خارجی در زمینه کابینت کلاسیک سعی در بوجود آوردن سبکی جدید و در عین حال برگرفته از سبک کلاسیک دارد و تلاش می کند کاری متفاوت از سایرین ارائه دهد.

معرفی پروژه های انجام شده کابینت کلاسیک الهیه

در 5 سال اخیر 3 پروژه بدست توانمند پرسنل هنرمند و سخت کوش شرکت اُرسی در منطقه الهیه به بهره برداری رسید که در ادامه به معرفی هریک خواهیم پرداخت:

1 - پروژه کابینت کلاسیک پولیشی آقای مهندس موسسیان در الهیه خیابان سروستان که با چوب راش ، ام دی اف خام واناچای و یراق آلات بلوم اتریش ساخته شد.

لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و داشتن هرگونه سوال و همچنین دریافت لیست قیمت کابینت کلاسیک با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

منابع انگلیسی : alibaba.com           آخرین بروزرسانی این مقاله 1398/07/16


کابینت کلاسیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

خرید تشک و کالای خواب takseo.blogfa.com تک عکس مجله تفریحی و سرگرمی فروشگاه grom فاطمة الزهرا (س) فروشگاه sdu خرید اینترنتی اسپرت دوربین | ویدئو دیتا پروژکتور ، وایت برد هوشمند و پرده نمایش ، ویدئو دیتا پروژکتور ، وایت برد هوشمند ، پرده نمایش هر چی کی بخوای نیلو دانلود