شرکت طراحی دکوراسیون اُرسی بیش از 10 سال است که در زمینه ساخت و طراحی کابینت کلاسیک رومی در منطقه الهیه و دیگر نقاط شمال تهران فعالیت دارد و سعی در ارتقا و بهبود کیفت خدمات خود داشته و دارد. در ادامه نمونه کارهای پروژه کابینت کلاسیک الهیه را مشاهده خواهید کرد و سعی می کنیم در مورد جزئیات کار بیشتر توضیح دهیم تا کاملا بصورت عینی در مورد اجرا و نصب کابینت اشراف پیدا کنید.

شرکت های فعال در زمینه تولید کابینت کلاسیک الهیه

مهم ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید کابینت کلاسیک در الهیه عبارتند از : ست ، مهراز ، انزو ، فیوره ، بهسازان و . که هر یک از آنها به تنهایی بیش از 15 پروژه کابینت کلاسیک در الهیه اجرا کرده اند و جزو شرکت های صاحب سبک در زمینه تولید کابینت آشپزخانه کلاسیک می باشند.

گروه معماری و دکوراسیون اُرسی با تکیه بر نجاران ماهر و الگو برداری از شرکت های برند خارجی در زمینه کابینت کلاسیک سعی در بوجود آوردن سبکی جدید و در عین حال برگرفته از سبک کلاسیک دارد و تلاش می کند کاری متفاوت از سایرین ارائه دهد.

معرفی پروژه های انجام شده کابینت کلاسیک الهیه

در 5 سال اخیر 3 پروژه بدست توانمند پرسنل هنرمند و سخت کوش شرکت اُرسی در منطقه الهیه به بهره برداری رسید که در ادامه به معرفی هریک خواهیم پرداخت:

1 - پروژه کابینت کلاسیک پولیشی آقای مهندس موسسیان در الهیه خیابان سروستان که با چوب راش ، ام دی اف خام واناچای و یراق آلات بلوم اتریش ساخته شد.

لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و داشتن هرگونه سوال و همچنین دریافت لیست قیمت کابینت کلاسیک با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

منابع انگلیسی : alibaba.com           آخرین بروزرسانی این مقاله 1398/07/16


کابینت کلاسیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

همسفر دریا عکس زیبا از دختر بازیگر ایرانی همه چی موجوده فاز تو موزیک | دانلود آهنگ با متن آهنگ مرجع هک فروت کرفت ساعت مچي دخترانه زنانه شیک جدید ارزان مدل 2019 تکنولوژی برتر آموزشی پاپ موزیک - دانلود آهنگ جدید روستاي آسو - مردمی سخت کوش و ولایت مدار