شهرک غرب تهران یکی از مناطقی است که در بسیاری از منازل آن برای طراحی آشپزخانه از سبک کلاسیک و بطور خاص از کابینت کلاسیک استفاده می کنند. پیمانکاران زیادی در حوزه طراحی و اجرا کابینت کلاسیک در شهرک غرب کار می کنند که کیفیت های کاری متفاوتی دارند. عده ای از آنها شرکت های معتبر و صاحب سبک هستند و تعداد زیادی از این پیمانکاران در سطوح پایین تر و با قیمت ارزان تر فعالیت می کنند. البته همیشه لزوما بالا بودن قیمت نشانه کیفیت نیست . خیلی از شرکت ها بعد از انجام چند پروژه بزرگ کم کم تبدیل به یک شرکت برند در زمینه ساخت کابینت کلاسیک شهرک غرب می شوند و شهرت و برند شدنشان باعث می شود کارهایی که در گذشته با قیمت های خیلی پایین تر ارائه می کردند را با مبالغ هنگفت به مشتری عرضه کنند.

درست است که این قیمت ها باید در چهارچوب نرخ اتحادیه کابینت سازان باشد اما بدلیل ماهیت سبک کلاسیک و پرکار بودن آن نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان قیمت نهایی کابینت آشپزخانه مشخص کرد و این مدل قیمت گذاری هم کار صحیحی نیست و باید قسمت به قسمت کار بصورت مجزا قیمت گذاری شود.

شرکت های فعال در حوزه کابینت کلاسیک شهرک غرب

مهمترین شرکت هایی که در محدوده شهرک غرب در زمینه ساخت کابینت آشپزخانه کلاسیک فعالیت می کنند عبارتند از : کیش چوب ، آکس وود ، طراحان غرب ، نماچوب . هر کدام از این شرکت ها حداقل بیش از 20 نمونه کار کابینت کلاسیک در شهرک غرب دارند که در نوع خودشان بهترین هستند. گروه معماری و طراحی دکوراسیون اُرسی یکی از شرکت هایی است که علی رغم سابقه نچندان زیاد خود پروژه های مهمی در این منطقه انجام داده است و کم کم در مسیر شکوفایی قدم بر می دارد بطوری که خیلی از سازندگان بنام وقتی سخن از کابینت کلاسیک شهرک غرب به میان می آید اسم شرکت ارسی را به زبان می آورند.

پروژه کابینت کلاسیک شهرک غرب شرکت ارسی

این پروژه در تابستان سال قبل و ظرف مدت 30 روز به انجام رسید. بدلیل حساسیت و اهمیت پروژه و حجم بالای کاری و ظرافت کار از بهترین نصاب های کابینت کلاسیک استفاده کردیم . همچنین در پروسه رنگ کاری از دو رنگ کار حرفه ای بصورت تمام وقت برای انجام پروژه کابینت کلاسیک شهرک غرب استفاده کردیم . یراق آلات مورد استفاده از بهترین نوع بوده و در انتخاب متریال از ورق ام دی اف شرکت واناچای و روکش بلوط کانادایی استفاده کردیم. در نهایت نتیجه چیزی شد که در ادامه خواهید دید. جهت استعلام قیمت کابینت کلاسیک با ما تماس بگیرید.

منبع : hgtv.com   


کابینت کلاسیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برمودا.تسلا.فالیپسا تکنولوژی مراقبت از سلامت هر چی که بخوای دانلود ها تخفیف دونی برترین پودر ضدریزش و رویش مجددمو آریستان درد دل و حرف دل انجمن تخصصی موبی سنتر زناشویی فروشگاه آنلاین