ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

تجریش یکی از مناطق مهم شمال تهران با آب و هوایی خوب و ساختمان هایی با معماری دلنشین است. بیشتر آپارتمان های این منطقه با بهترین متریال و سبک های رومی و کلاسیک ساخته شده اند. به همین علت خیلی از آپارتمان هایی که از سبک رومی با ستون های بلند استفاده می کنند در طراحی داخلی نیز از سبک کلاسیک بهره ببرند. آشپزخانه یکی از مهم ترین فضاهای داخلی است. شرط لازم برای داشتن آشپزخانه کلاسیک نصب کابینت کلاسیک است. شرکت های زیادی در حیطه طراحی کابینت در محدوده تجریش فعال هستند اما به دلیل تفاوت های زیادی که کابینت کلاسیک نسبت به کابینت مدرن دارد و تخصص و تجربه بیشتری می طلبد لازم است که برای انتخاب شرکت تولید کننده کابینت کلاسیک تجریش را بگردید و با چند نفر از افراد مطلع در این زمینه م کنید.

شرکت اُرسی تولید کننده انواع کابینت کلاسیک در تجریش

گروه معماری و طراحی دکوراسیون اُرسی تقریبا 10 – 15 سالی هست که بشکل حرفه ای در حوزه تولید مصنوعات چوبی فعالیت می نماید و بدلیل داشتن تجهیزات کامل و پرسنل مجرب هم محصولات ام دی افی و هم محصولات چوبی طراحی و تولید می کنیم. بدلیل پر تقاضا بودن کابینت آشپزخانه کلاسیک مخصوصا در مناطق شمالی شهر تهران بصورت حرفه ای 7 سال است که در این زمینه فعالیت داریم و پتانسل تولید انواع کابینت کلاسیک روکشی و تمام چوب را داریم . پروژه کابینت کلاسیک تجریش یکی از بهترین کارهایی است که تا به حال طراحی و اجرا شده که در ادامه سعی می کنیم بیشتر به جزییات آن بپردازیم.

نحوه طراحی کابینت کلاسیک تجریش

پروسه تولید کابینت کلاسیک تجریش که در مجموع 5 واحد بود تقریبا 4 ماه زمان برد. قیمت کابینت کلاسیک اجرا شده در تجریش در حدود 100 میلیون تومان می باشد. البته این عدد بستگی کامل به متراژ آشپزخانه و نوع متریال بکار رفته دارد و نمی توان آن را تعمیم داد.

  • بدنه : MDF خام واناچای کشور مای
  • رنگ : پولیشی
  • منبت کاری : کار دست و بدون استفاده از CNC
  • یراق آلات : خارجی از بهترین نوع
  • چوب مصرفی : ترکیبی از راش و بلوط

کابینت کلاسیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مارال صنعت تریلر کاغذ دیواری دکورپرینت تعمیرات گاز و تعمیرات هود آشپزخانه اسنپ دروازه نوین تکواندو استاد فردین مطلب مجله پزشکی ساخت کوره تولیدزغال لیمو