ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

سلام دوستان مسعود دانشمند هستم نویسنده سایت کابینت کلاسیک اُرسی . امروز قصد دارم تا درمورد پروژه کابینت کلاسیک زعفرانیه که یکی از بهترین کارهای ما در این منطقه طی چند سال اخیر بوده توضیح بدم تا بیشتر با تیم ما و توانمندی های گروه معماری و طراحی دکوراسیون اُرسی آشنا شوید.

قبل از شروع توضیحاتم شاید بد نباشه که کمی در مورد محله زعفرانیه تهران صحبت کنم تا بیشتر با فضا و نوع طراحی ساختمان ها و دکوراسیون داخلی آنها آشنایی پیدا کنید.

منطقه زعفرانیه یکی از مناطق معروف و گران قیمت شمال شهر تهران است که در محدود شمیران قرار گرفته و با توجه به ارتفاع منطقه و نزدیک بودن به کوه ها آب و هوای مطبوعی دارد و جزو محله های محبوب تهران می باشد. شاید دانستن این موضوع که بسیاری از سفارتخانه های کشورهای مختلف در منطقه زعفرانیه قرار دارد برایتان جالب باشد. که دلیل آن لوکس بودن و زیبای این منطقه است.

کابینت کلاسیک زعفرانیه

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون اُرسی یکی از شرکت های پر کار در زمینه طراحی و تولید کابینت کلاسیک در زعفرانیه است. لطفا نمونه کارهای ما را از طریق مراجعه به صفحه اصلی سایت ملاحظه بفرمایید. برای اعزام کارشناس و ارائه طرح و برآورد هزینه و اعلام قیمت کابینت کلاسیک ، شرکت اُرسی آماده همکاری با سازندگان محترم و پیمانکاران ساختمانی است.

آخرین پروژه کابینت کلاسیک زعفرانیه که توسط تیم ما انجام شد مربوط به یک ساختمان 8 طبقه در خیابان مقدس اردبیلی بود که تصاویر آن را طی روز های آتی در همین پیج خواهیم گذاشت تا با کیفیت کار ما بیشتر آشنا شوید. برای مشاهده مدل های مختلف کابینت آشپزخانه کلاسیک وارد صفحه اصلی سایت شوید.


کابینت کلاسیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جم موزیک|کرمانج موزیک|دانلود آهنگ کرمانجی،موزیک کرمانجی|اصغر باکردار پندار گذر آموزش تاتو Teslamedia عصیان دانلود تحقیق شهرفایل جهانگرد یادداشت های یک آدم معمولی